Mapy Costa Bravy a Španělska ke stažení

Orientovat se v cizí zemi není nic jednoduchého. Dnešní doba nám naštěstí přináší spoustu možností a techniky, která nám pomůžou se neztratit. Nejlepší ze všeho je asi GPS navigace, kterou se při cestě vlastním autem do Španělska opravdu vyplatí mít. Navíc v dnešní době má navigaci každý lepší mobil. Další možností je použití map. Můžete koupit klasickou papírovou mapu a nebo využít mapy na internetu. Pro plánování trasy jízdy je dobrý například plánovač Škody auto routeplanner. Podobně ale můžete využít klasické internetové mapy jako maps.google.com, mapy.cz, maps.bing.com nebo amapy.centrum.cz.

Další vaší možností je si stáhnout některých z následujících map, které jsme pro vás připravili. Jedná se o jednoduší orientační mapy. Jejich výhodou je, že si je můžete uložit třeba do mobilního telefonu, notebooku nebo vytisknout, podle toho co potřebujete.

Mapa Katalánska (rozlišení: 1178 x 1229 px, velikost: 395 Kb) – Pěkná a přehledná mapa celého regionu Katalánska v severním Španělsku, na které je vše potřebné.

Velká mapa Katalánska

Pokračování článku »

Mapa riviéry Costa Brava ve Španělsku

Na této stránce vám přinášíme kompletní mapu celé Španělské riviéry Costa Brava. Mapu pohání Google Maps, to znamená že je plně interaktivní, to znamená že se v ní můžete snadno pohybovat pomocí myši, přibližovat a oddalovat nebo měnit mapové podklady za letecké snímky nebo terénní reliéfy. Na mapě si tak můžete najít jakékoliv zákoutí ostrova Korfu. A pokud by vám i to bylo málo, tak můžete kliknout na odkaz pod mapou a zvětšit si mapu do celého okna.