Sdílet na Facebooku

Španělsko – riviéra Costa Brava

Vítejte, právě jste zavítali na stránky věnované Španělsku a hlavně jedné z jeho nejkrásnějších středomořských riviér, neboli Costa Bravě. Tato dvěstě kilometrů dlouhá Španělská riviéra se nachází na samém severu v Katalánsku a vine se od Barcelony až k hranici s Francií. A proč jsme si vybrali právě Španělsko a Costa Bravu? Jednoduše proto, že tato nádherná prosluněná riviéra toho může nabídnout opravdu hodně. Čěhož si také každý rok všímá více a více návštěvníků právě i z České republiky. Celý region láká svými čitými písčitými plážemi, které kontrastují s příkrými skalnatými útesy. Což dohromady vytváří symbiózu opravdu nádherných zátok. Kromě přírody se však Costa Brava a Katalánsko, můžou pochlubit i dalšími divy. Například přívětivými lidmi, výbornou kuchyní a bohatou historií zdejší oblasti.

Vítejte na stránkách o riviéře Costa Brava ve Španělsku

Právě proto vznikl i tento web, aby vás jednoduše a srozumitelně seznámili se spoustou zajímavých a užitečných informací o Španělsku a Costa Bravě. Chtěli bychom vám ukázat nejenom turistická lákadla, jako jsou slunné pláže, přístavní promenády, zábavní centra a aquaparky, ale i s jedinečnou kulturou zdejších lidí, městy a jejich zajímavou tisíciletou historií nebo právě výbornou zdejší kuchyní. Zároveň zde naleznete i ryze praktické informace týkající se dopravy, cen, dostupnosti služeb nebo předpovědi počasí. Jednoduše doufáme, že vám tyto stránky pomůžou se získáním zajímavých informací a zajištění krásné a poklidné dovolené. Nebo se zde můžete jen tak začíst a mezi řádky si vzpomenout na vaší dovolenou zde a radostné chvíle, kdy jste tento kouzelný kraj navštívili.

Za redakci těchto stránek vám přejeme nejenom příjemnou virtuální návštěvu těchto stránek o Španělsku a Costa Bravě, ale následně pak i tu skutečnou!

1 Komentář

Byl jsem na Costa Brava před třemi lety v letovisku Malgrat de Mar / Santa Sussana a byla to pro mě nejlepší dovolená. Stále nepřekonána. Nádherné písečné pláže, živo, teplo, kousek do Barcelony, která sama o sobě stojí orpavdu za to. Costa Brava mohu jedině doporučit.

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.