Sdílet na Facebooku

Mapy Costa Bravy a Španělska ke stažení

Orientovat se v cizí zemi není nic jednoduchého. Dnešní doba nám naštěstí přináší spoustu možností a techniky, která nám pomůžou se neztratit. Nejlepší ze všeho je asi GPS navigace, kterou se při cestě vlastním autem do Španělska opravdu vyplatí mít. Navíc v dnešní době má navigaci každý lepší mobil. Další možností je použití map. Můžete koupit klasickou papírovou mapu a nebo využít mapy na internetu. Pro plánování trasy jízdy je dobrý například plánovač Škody auto routeplanner. Podobně ale můžete využít klasické internetové mapy jako maps.google.com, mapy.cz, maps.bing.com nebo amapy.centrum.cz.

Další vaší možností je si stáhnout některých z následujících map, které jsme pro vás připravili. Jedná se o jednoduší orientační mapy. Jejich výhodou je, že si je můžete uložit třeba do mobilního telefonu, notebooku nebo vytisknout, podle toho co potřebujete.

Mapa Katalánska (rozlišení: 1178 x 1229 px, velikost: 395 Kb) – Pěkná a přehledná mapa celého regionu Katalánska v severním Španělsku, na které je vše potřebné.

Velká mapa Katalánska

 

Mapa Costa Bravy (rozlišení: 700 x 700 px, velikost: 136 Kb) – Silniční mapa zaměřující se pouze na region Costa Bravy. Najdete na ní všechny důležitá města.

Pobřeží Costa Bravy

 

Schematická mapa (rozlišení: 470 x 469 px, velikost: 32 Kb) – Velmi jednoduchá informační mapa, na které jsou zakresleny jenom nejdůležitější města.

 

Jednoduchá mapa (rozlišení: 470 x 316 px, velikost: 219 Kb) – Tato mapa je velmi podobná té předešlé, akorát jsou na ní navíc zakresleny některé hlavní silnice – dálnice.

 

Kompletní mapa Costa Bravy (rozlišení: 565 x 579 px, velikost: 47 Kb) – Pěkná malá mapka Costa Bravy na které jsou jak fyzicko-geografické prvky tak i města.

 

Kraj Girona (rozlišení: 651 x 564 px, velikost: 72 Kb) – Zjednodušená mapka kraje Girona, který tvoří severní část riviéry Costa Brava. Opět velmi pěkná mapka.

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.